Sevilen Garantili Medyumlar

0
1383
Sevilen Garantili Medyumlar

Sevilen Garantili Medyumlar

Dua ve büyü yüz yıllardır birbirlerine karıştırılan kavramlar olmuştur. Dua, yaratıcıdan dilemek ve beklemek ile gerçekleşir. Sonuçlarının bir kesinliği yoktur. Fakat büyü yapılırken amaca ulaşmak için çeşitli işlemler yapılır. Bu işlemler ritüeller olarak adlandırılır ve kendi içinde çeşitli metotlara ayrılır. Büyü yapan kişiler ise geçmişte büyücü olarak bilinen günümüzün medyumlarıdır. Sonuca ulaşmak için sevilen garantili medyumlar hakkında araştırma yapabilirsiniz. Çünkü insanlar sonuç aldıkları medyumları severler.

Söz konusu büyü olduğunda işi uzman birine yaptırmak en akıllıca davranış olacaktır. Büyü şakaya gelecek bir konu değildir. İşlemler sırasında yapılan en ufak hata, işlemin sonuçlarını çok farklı bir tarafa çekebilir. Kimi işlemler yanlış yapıldığında ters tepmekte kimileri ise işlemi yapan kişiye çeşitli varlıklar musallat etmektedir.

Sevilen Garantili Medyumlar ve İşlemler

Büyünün bu gibi ters etkiler yaratmasının bir amacı vardır. İşlemleri bulan medyumlar, ritüel adımlarını öylesine zekice yazmışlardır ki, işlemler konu hakkında gerçek bilgi ve tecrübeye sahip olamayan kişiler tarafından uygulandığında amaca ulaşılamaz. Eğer herkes işlem yapabiliyor olsaydı, insanlar kendi çıkarları için düşmanlarına kara büyüler yapabilirdi. Bu gibi durumları engellemek amacıyla büyü ve işlemler hakkındaki bilgiler üstatlar tarafından sır olarak saklanmaktadır.

Sevilen Garantili Medyumlar ve İşlemlerBir bebek dünyaya geldiğinde manevi enerji yönetme yeteneğine sahipse, er ya da geç bu yeteneğinin farkına varacaktır. Önemli olan bu yeteneğinin farkına vardıktan sonra kendini geliştirmesidir. Bu konuda kendini geliştiren kişi bir metafizik uzmanı olur. Ardından medyumluk ilminin inceliklerini üstatlar ve el yazması büyü kitaplarından öğrenebilir. Bu bilgilerin tümünü öğrenmek neredeyse imkansızdır. Bilgiler öğrenildikten sonra devamlı olarak tekrar edilmelidir. Bilgi sahibi olmak işlem yapabilmek için yeterli değildir. Sonuç veren işlemlerin yapılabilmesi için kişinin uygulamalar üzerinde uzun çalışmalar yapması gerekir

Sonuç Veren Büyü Nasıl Yapılır?

Devamlı olarak tekrar edilen büyüler er ya da geç sonuç verecektir. Medyumlar kendilerine yakın buldukları konularda ustalaşırlar. Bir medyumun tüm büyü ve ritüeller üzerinde ustalaşması beklenmez.

Kendine yakın bulduğu işlem üzerinde ustalaştığında ve bu işlemi her uyguladığında istenilen sonucu elde ediyorsa ve bunu diğer insanlar ile paylaşıyorsa kişi sevilen garantili medyumlar arasında yerini alabilir.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here