Kesin Tutan Büyüler

0
1466
Kesin Tutan Büyüler

Kesin Tutan Büyüler

Geçmişten günümüze kadar uzanan süreçte medyumlar ya da diğer bir ismi ile büyücüler, insanların hayatlarını etkilemek için çeşitli işlemler yapmışlardır. Büyü kötü ya da iyi amaçlar ile yapılabilir. Günümüzde sıklıkla iyi niyetli büyüler tercih ediliyor olsa da durum geçmişte böyle değildi. İşlem hangi amaçla yapılıyor olursa olsun kesin tutan büyüler elde etmek için tecrübeli bir isim ile çalışmak gerekir.

İnsanların kesin tutan büyüler olarak adlandırdıkları işlemler aslında uzman kişinin uygulamasına bağlıdır. Medyumlar bir işlem üzerinde kesin denilebilecek kadar yüksek oranda doğru sonuç verebilmek için yıllarca çalışma yapmaktadır. Bazı işlemler üzerinde ustalaşmak 10-15 yıl kadar zaman alabilir. Bir işlem üzerinde ustalaştıktan sonra, benzer işlemleri de sonuç verecek biçimde uygulamak mümkündür.

Kesin Tutan Büyüler ve Uzman Medyumlar

Medyumluk ilminde kesin sonuçlar elde edebilmek için, bu ilme ömrünüzü adamanız gerekir. Büyü her gün kendini geliştiren ve değişen bir kavramdır. Bu yenilikleri takip edebilmek için bilgileri devamlı olarak güncellemek gerekir. Bu güncellik manevi yani ruhani enerjinin akışından gelir. Gün içinde farkında olmasak da, dünyada hatta tüm evrende bulunan manevi enerjiye etki ediyoruz. Etkimiz kimi zaman olumlu kimi zamanda olumsuz olabiliyor.

Kesin Tutan Büyüler ve Uzman Medyumlarİnsanın uzun süre boyunca negatif enerji altında kalması, kişinin ruh ve beden sağlığını önemli derecede olumsuz etkileyebilir. Kimi zaman bu manevi enerji çevremizdeki kişiler tarafından üzerimize yollanır ve sabitlenir. Bu negatif enerjinin çeşitli ritüeller ile desteklenerek güçlendirilmesiyle de büyüler ortaya çıkar.

Manevi Enerjide Ustalaşmak

Hepimizin farkında olmadan manevi enerjiye etki ettiğini söyledik. Medyumlar manevi enerjiyi de bilinçli olarak etkiler ve yönlendirir. Bu yönlendirmeyi yapabilmek için metafizik uzmanı olmak gerekir. Manevi enerjinin istenilen biçimde aktarılması işlemin gidişatını önemli derecede etkiler. Bu sebeple manevi enerji, büyünün temelidir de diyebiliriz.

İnsanların evlerinde ve kendi başlarına sonuç veren büyüleri yapabilmeleri için, öncelikle metafizik uzmanı olmaları gerekir. Ayrıca işlemin ritüelleri için gerekli olan malzemeleri temin etmek her zaman için kolay olmayabilir. Kimi malzemeler o kadar nadir bulunur ki sahip olmak imkansızdır.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here