Kesin Sonuç Veren Medyumlar

0
1448
Kesin Sonuç Veren Medyumlar

Kesin Sonuç Veren Medyumlar

Tarihte yaşanan korkunç felaketlerin ardından gizli bir ilim haline gelen medyumluk ilmi, günümüzde yaygın olarak iyi amaçlar için uygulanmaktadır. Amacınız ister kara ister ak büyü yaptırmak olsun, alanında uzmanlaşmış ve kesin sonuç veren medyumlar tarafından uygulanmadığı sürece istenilen sonuç elde edilemeyecektir.

Bizler kesin sonuç veren medyumlar olarak isimlendirsekte, pek çok alanda olduğu gibi medyumlukta da kesinlik kavramına yer yoktur. Ancak işlemleri binlerce kez tekrarlamış ve bu yapmış oldukları işlemlerden yüksek oranla olumlu sonuç alan kişileri bu isim ile tanımlıyoruz. Yalnızca medyumluk ilminde değil, kanıtlara dayanan tıpta bile kesinliklere yer yoktur.

Kesin Sonuç Veren Medyumlar İşlemleri Nasıl Yapar?

Uzman medyumların, manevi enerjiyi yönlendirebilmesi ve istenilen biçimde akışını sağlayabilmesi için doğuştan gelen yeteneklere sahip olması gerekir. Bu yeteneklere sahip olmayan kişinin büyü yapabilmesi olası değildir. Bu yetenekler ile doğan kişilerin üçüncü gözleri açıktır, diğer boyutlar ile kolaylıkla iletişime geçebilirler ve manevi enerjiyi, metafizik uzmanı olarak yönlendirebilirler. Fakat tüm bunları yapabilmeleri için eğitim almaları şarttır.

Kesin Sonuç Veren Medyumlar İşlemleri Nasıl Yapar?Dünyanın çeşitli noktalarında bulunan el yazması büyücülük kitaplarından ve üstatlardan eğitim alınmalıdır. Uygulamaya dökme kısmı oldukça zahmetlidir. Bir işlemde uzmanlaşmak kişinin 10 yıl kadar zamanını alabilir. Önemli olan sabırla tekrar etmek ve kendini her geçen gün daha da geliştirmektir. İşlemleri doğru sonuç verecek biçimde uygulamaya başladıktan sonra, medyum kişilere yardımcı olabilir. İşlemlerin sonuç verme süreleri ve etkileri kişiden kişiye farklılık gösterir. Sonuç süresi hakkında kesin bir bilgi verilemez ancak işlemi gerçekleştiren medyum, tahmini bir zaman dilimi belirtebilir.

Hangi İşlemler Olumlu Sonuç Verir?

İşlem uzman medyum ya da bilgili bir üstat tarafından uygulandığında sonuç verir. Bir işlem doğru biçimde uygulanıyor ancak istenilen sonuca ulaşılamıyorsa, bunun pek çok sebebi olabilir. İşlemi uygulayan kişinin gücü ve bilgisi yetersiz olabilir, işlemi yaptırmak isteyen kişi medyuma güvenmiyor olabilir. Şu şekilde açıklayabiliriz ki güvensizlik, tereddüt gibi duygular negatif enerji saçar. Oysa büyünün kaynağı zaten enerjidir. Bu gibi yoğun duygular içinde olduğunuzda işlemleri olumsuz açıdan etkiler ve sonuç vermesini engellersiniz.

 

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here