Kesin İşlem Yapan Medyumlar

0
1415
Kesin İşlem Yapan Medyumlar

Kesin İşlem Yapan Medyumlar

İnsanlığın en önemli keşiflerinden biri, kişinin manevi yönüdür. Bu keşfin ardından insanlar enerji gibi konular üzerinde yoğunlaşarak çeşitli işlemler yapmayı denemiştir. Sonuç veren işlemleri yapmayı ve diğer boyutlar ile iletişim kurmayı başaran kişiler, bu konu üzerinde yoğunlaşarak kendilerini geliştirmekle kalmayıp bu bilgilerini nesilden nesile aktarmayı başarmışlardır. Günümüzde kesin işlem yapan medyumlar olarak adlandırılan kişilerin sahip oldukları bilgilerin temeli, ilk günkü saflığını korumaktadır.

Bilgiyi nesilden nesile aktarmak basittir. Fakat bilginin doğuştan yetenekli kişilere aktarılması işin en önemli kısmıdır. Çünkü herkes medyumluk ilmi hakkında bilgi sahibi olabilir, ancak herkes bu bilgileri uygulamaya dökecek yeteneğe sahip değildir. Günümüzde işlem yapan gerçek medyumlar, manevi enerji aktarımı ve yönlendirmesi konusunda doğuştan yetenekli kişilerdir.

Kesin İşlem Yapan Medyumlar ve Manevi Enerji

Manevi enerji yeteneği kimi zaman ilerleyen yaşlarda da fark edilebilir. Bu kişiler diğer boyutlar ile iletişime geçerek çeşitli bilgiler ve yardımlar alabilir. Bu konu üzerinde kendilerini geliştirdikleri ve bilgi edindiklerinde sonuç veren işlemleri yapabilirler. Kesin işlem yapan medyumlar ile iletişime geçmeye çekinen pek çok kişi, evlerinde internet üzerinde buldukları çeşitli bilgiler ile işlem yapmayı denerler. Bu işlemlerden olumlu hiçbir sonuç alamayacakları gibi, sıklıkla başlarını derde sokarlar.

Kesin İşlem Yapan Medyumlar ve Manevi EnerjiKara büyüler, ak büyülerden farklı olarak uygulanır. Bazı kara büyülerin hayata geçmesi için, gerekli ritüelin uygulanması yeterlidir. Bu tarz kara büyüler, işlemi gerçekleştiren kişiye zarar verir. Büyü bozma işlemi yapılmadığı müddetçe kişinin ölümüne kadar onunla kalır ve etkilerini göstermeye devam eder. Kişi hayatını yitirdikten sonra kan bağı olan bir yakınına geçiş yapabilir ya da ortalıktan kaybolur.

Büyü Bozma İşlemleri

Her medyum büyü bozma işlemi yapmayı kabul etmeyebilir. Büyü bozma çoğu zaman tehlikelidir. İşlemin adımlarının atlanması ya da eksik uygulanması işlemin sonuçlarını bam başka bir noktaya çekebilir.

Büyü bozma işlemleri kesinlikle uzman medyumlar tarafından uygulanmalıdır. İşlem üzerinde ustalaşmış bir isim ile çalışmak sonuç alma süresini olabildiğince kısaltacaktır. Büyü bozulduktan sonra kişi çeşitli koruma ritüelleri ve tılsımlar ile koruma altına alınabilir.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here