Kesin Garanti Veren Medyumlar

0
1395
Kesin Garanti Veren Medyumlar

Kesin Garanti Veren Medyumlar

Medyumluk, köklü bir tarihe sahiptir. Tıpkı günümüzde olduğu gibi, geçmişte yaşamış insanlar da bir türlü çözümü bulamadıkları sorunları büyü yardımı ile ortadan kaldırıyordu. İnternetin bu kadar yaygın olmadığı dönemlerde medyum isimleri kulaktan kulağa aktarılarak öğreniliyordu. Şimdi ise kesin garanti veren medyumlar ve bu medyumlar hakkında yapılmış yorumlar sayesinde, gerçek ve kısa sürede sonuç veren isimlere ulaşmak mümkün.

Büyüde kesinlik kavramından bahsedebilmemiz için, çalıştığımız ismin konu üzerinde profesyonel olması gerekir. Medyumlar hayatlarını bu engin ilme adamış insanlardır. Kendilerini öncelikle metafizik gibi konularda geliştirirler. Bu sayede büyünün temellerini atabilecek duruma gelirler. Doğuştan yetenekli kişiler bu adımı oldukça hızlı tamamlayabilir ancak medyumluk konusunda tam anlamıyla ustalaşmak ve büyülerin tüm detaylarını bilmek 25 yıl kadar zaman alır. Bu sebeple genç medyumların sayısı yok denebilecek kadar azdır.

Kesin Garanti Veren Medyumlar ile İrtibata Geçmek

Bir medyum, medyumluk ilmi ve büyüler hakkında bilgi edindikten sonra bu bilgileri sürekli tekrarlamalıdır. Ritüeller uygulamalı olarak çalışılmadığı sürece profesyonelliğe ulaşmak imkansızdır. Medyumlar öğrendiklerini sürekli olarak tekrar ederek sonuç almaya başlarlar. Büyü öyle ilginç bir kavramdır ki asla hata yapılmamalıdır. Yapılan en ufak bir hata işlemin sonuçlarını çok farklı noktalara çekebilir. Bu sebeple işlemi gerçekleştiren kişi bu işi büyük bir titizlik ile uygulamalıdır.

Kesin Garanti Veren Medyumlar ile İrtibata GeçmekKesin garanti veren medyumlar ile irtibata geçmek oldukça basittir. Oturduğunuz yerden sanal ortamdaki bilgileri kullanarak sonuç veren isimlere ulaşabilirsiniz. Bu noktada önemli olan edinilen bilgilerin kaynağının güvenilirlik seviyesidir. Reklam yapan yorum ve tavsiye sitelerini kullanmak sizleri istediğiniz sonuçtan uzaklaştıracaktır. Çünkü bu tarz sitelerin temel amacı sizleri belirli isimlere yönlendirmek ve bu isimler ile çalışmanızı sağlamaktır. Bu tarz sayfaların makalelerinde yalnızca bu isimler ile çalışmanız gerektiğini, yoksa sonuç alamayacağınızı belirten cümleler ile karşılaşabilirsiniz.

Ak ve Kara Büyüler

Büyü kırmızı, ak ve kara olarak üçe ayrılır. Kırmızı büyüler hakkında pek fazla bilgi yoktur. Günümüzde kırmızı büyüler ile ilgilenen pek az medyum olduğu bilinmektedir.

Kırmızı büyüler tarihin en korkulu işlemleridir. Kara büyüler ise kişinin kötülüğünü hedefler. Ak büyülerin amacıysa iyilik, mutluluk ve huzuru sağlamaktır. Günümüzde pek çok medyum yalnızca ak büyüleri yapmayı kabul etmektedir.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here