Garantili Süryani Büyüsü

0
1650
Garantili Süryani Büyüsü

Garantili Süryani Büyüsü

Garantili Süryani büyüsü tarihin tozlu sayfalarından, günümüze kadar gelmeyi başarmış oldukça köklü ve güçlü bir büyüdür. Büyünün isminin Süryani olarak adlandırılmasının sebebi, işlemin tamamının Süryani dilinde yazılmasıdır. Büyü tarihinin en hızlı sonuç veren işlemleri arasında yer alan Süryani büyüsü yalnızca Süryani diline hakim uzman medyumlar tarafından uygulanmaktadır.

İşlemin yapımı sırasından diğer boyuttaki varlıklardan ve şeytanın tayfası olarak isimlendirilen varlıklardan da yardım alındığı düşünüldüğünden İslam dinine göre günah olduğu iddia edilmektedir. İşlem ve işlemin dili hakkında yeterli bilgi sahibi olmayan kişiler, sonuç veren Süryani büyüsü yapamaz.

Garantili Süryani Büyüsü Nasıl Yapılır?

Birbirinden farklı amaçlar için kullanılan Süryani büyüsü, uzman kişiler tarafından büyülerin büyüsü olarak adlandırılmaktadır. Tıpkı papaz büyüsü gibi, pek çok işleme yardımcı olan bir metot işlevi görmektedir. Süryani büyüsü hakkında bilgi oldukça kısıtlıdır. Eski çağlarda medyum ve büyücüler yakalandığında ölüm cezasına çarptırılırdı. Bu sebeple medyumlar, medyumluk ilmini bir sır olarak saklamakta, işlemin yapılışı hakkındaki sahip oldukları bilgileri paylaşmamaktadır.

Garantili Süryani Büyüsü Nasıl YapılırGünümüzde garantili Süryani büyüsü hakkında bilinen bilgiler, yer altından çıkan metinlerdeki yazılardan elde edilmiştir. Ancak bulunan bu metinler uzman medyumlar tarafından farklı bakış açılarıyla yorumlanmaktadır. Bu kadar güçlü bir işlemin kötü niyetli insanların eline geçmemesi için, uzman medyumlar günümüzde de sahip oldukları bilgileri internet ortamı üzerinde yayınlamamaktadır. Ancak bu bilinmezlik insanların kafasında pek çok soru işareti oluşturmaktadır.

Süryani Büyüsü Kaç Günde Sonuç Verir?

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere oldukça kısa sürede, güçlü şekilde sonuç veren Süryani büyüsünün ne kadar sürede sonuç vereceği de akıllarda soru işareti oluşturmaktadır. Yapılan işlemin sonuç vereceği günü sizlere uzman bir medyum bile söyleyemez. Bu cevap tüm büyüler için geçerlidir. Ancak sonuç vereceği zaman dilimi tahmin edilebilir.

Sizlere büyünün sonuç vereceği günü kesin tarihi ile belirten kişiler ile kesinlikle çalışmayın. Sonuç vereceği süre kesin olarak söylenemese de yapılan işlemlerin sonuçlarına bakıldığında garantili Süryani büyüsü yaklaşık olarak 15 gün içinde etkisini kişi ve kişiler üzerinde göstermektedir. Ancak işlemlerin sonucunun ve sonuç süresinin kişiden kişiye farklılık gösterdiğini unutmamak gerekir.

 

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here