Garantili Papaz Büyüsü

0
1589
Garantili Papaz Büyüsü

Garantili Papaz Büyüsü

Garantili papaz büyüsü işlemi yaptırmadan önce, işlemi doğru yapan medyumlar ve yapım aşamaları hakkında bilgi edinmenizi tavsiye ederiz. Öncelikle papaz büyüsü nedir? sorusunun yanıtı vermeye çalışalım. Papaz büyüsü aslında pek çok işlemin içinde kullanılan bir metottur. Süryani dilinde kullanılan bu metot, işlemin güçlü ve başarılı sonuç vermesinde uzman kişiye büyük etkide katkı sağlar.

Pek çok büyü, ismini okuduğunuz anda kendisi hakkında sizlere bilgi verir. Örnek vermek gerekirse garantili aşık etme büyüsü dediğimizde işlemin amacının ne olduğunu kolaylıkla kavrayabilirsiniz. Dilerseniz renkli yazıya tıklayarak aşk büyüsü hakkında da bilgi alabilirsiniz… Ancak papaz büyüsü denildiğinde insanın aklında hiçbir şey oluşmamaktadır. İnsanların aklına gelen tek şey işlemin papazlar tarafından yapıldığıdır. Fakat papaz vefki, papazlar tarafından yapılmaz. Tabii ki medyumluk ilmine kendini adamış bir papaz bu işlemi gerçekleştirebilir.

Garantili Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

İşlemin isminin papaz büyüsü olmasının sebebinin, Süryani dilinin yaygın olarak Orta Doğu’da kullanılması ve bu toplumun Hıristiyan olması, olarak tahmin edilmektedir. Ancak işlemin ismi hakkında kesin bir cevap yoktur. Zaten insanların merak ettiği şeyde büyünün ismi değildir. Papaz vefki yukarıda da bahsettiğimiz üzere birçok büyünün yapımında kullanılan metottur. Bağlama, ayırma gibi iki zıt işlem içinde papaz büyüsü kullanılabilir. Garantili papaz büyüsü nedir? sorunun yanıtını bile, yalnızca varsayımlarla cevaplayabiliyorken nasıl yapılır? Sorunun cevabının kesin olarak verilmesi beklenemez.

Garantili Papaz Büyüsü Nasıl YapılırTarihi eserlerde bu işlemin yapılışının anlatıldığı düşünülen bilgiler bulunmuştur. Ancak tam olarak ne anlatılmak istendiği çözülememiştir. Gizli ilimlerin en büyük sırrı olan papaz büyüsü yapımı hakkında güvenilir olmayan kaynaklardan araştırma yapmaktaysanız oldukça dikkatli ve titiz davranmalısınız. Pek çok site ve kitap papaz büyüsü yapımı olarak, musallat ve kara büyü parçaları yayınlamaktadır. Bu parçalarla yapılacak olan işlem insana ancak huzursuzluk ve lanet getirir. Geçmişte ve günümüzde oradan buradan edindikleri bilgiler aracılıyla kendi başlarına işlem yapan ve başlarını derde soka kişilere rastlamak mümkündür.

Papaz Büyüsü Kim Tarafından Yapılabilir?

Papaz büyü kim tarafından yapılır? Ya da yapılabilir? Sorularının cevabi, medyum ve metafizik uzmanlarıdır. Ancak her medyumun da bu işlemi başarıyla gerçekleştirmesi beklenmez. Büyük usta ve üstatlardan eğitim almış kişiler günümüzde bu metodu kullanarak, bozulması en zor büyüleri yapmaktadır.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here