Garantili Medyumda Olması Gerekenler

0
1480
Garantili Medyumda Olması Gerekenler

Garantili Medyumda Olması Gerekenler

Medyumlar, yaptıkları işlemler aracılığıyla kimi zaman insanları içlerinde bulundukları sıkıntılı durumdan çıkarmış, kimi zamanda yaptıkları kara büyüler ile insanları çıkmaza sürüklemiş kişilerdir. Herkes medyum olamaz. Bir insanın sonuç veren işlemi gerçekleştirebilmesi için sahip olması gereken bir takım özellikler vardır. Peki garantili medyumda olması gerekenler nelerdir?

Garantili medyumda olması gerekenler hakkında detaylı bilgi verme aşamasına geçmeden önce, yapılan işlemlerin ne gibi sonuçlar verebileceğinden bahsedelim. Günümüzün sık tercih edilen işlemlerinden bazıları evlilik, aşık etme, geri döndürme ve bereket büyüleridir. Bu işlemlerin amaçları isimlerinden kolaylıkla anlaşılmaktadır. Medyumluk ilmi hakkında detaylı bilgi sahibi olmayan bir kişinin, sonuç veren işlem yapabilmesi olası değildir.

Garantili Medyumda Olması Gerekenler Nelerdir?

Sonuç verecek garantili bir medyum öncelikle doğuştan ruhani enerji aktarımı ve yönlendirmesi konusunda yetenekli olmalıdır. Bu kişilerin üçüncü gözleri ve çakraları açıktır. Bu sayede diğer boyuttaki varlıklar ile de kolayca iletişim kurabilirler. Pek çok işlemde diğer boyuttaki varlıklar ile iletişime geçilerek uygulanır. Özellikle kara büyülerin yapımı sırasında şeytani varlıklar ile iletişime geçilir. Sıradan bir kişinin bu varlıklar ile iletişime geçtiği düşünülemez. Bilgisiz kişinin bu biçimde bir iletişimde bulunması son derece risklidir.

Garantili Medyumda Olması Gerekenler NelerdirBu yeteneğe sahip olan herkese medyum demekte doğru olmayacaktır. Kişinin bu yeteneğinin farkına vararak medyumluk ilmi hakkında bilgi edinmesi, diğer medyumlar ile iletişime geçmesi ve dünyanın çeşitli bölgelerinde bulunan el yazması kitaplardan arı bilgi edinmesi oldukça önemlidir. Ancak bu sayede ritüeller hakkındaki gerçek bilgileri öğrenerek sonuç veren işlemler yapabilir. Doğru sonucu elde etmek için defalarca kez tekrar yapmak gerekir. Okunulan bilginin anında uygulamaya dökülmesi olası değildir.

Doğru Sonuç Veren Medyumlar Nasıl Bulunur?

Günümüzde sanal ortam üzerinde pek çok bilgi bulunmaktadır. Medyumluk ilmi ve büyülerin yapılışları hakkında paylaşıma sunulan bilgilerin büyük bir çoğunluğu maalesef ki uydurmaca yazılardan oluşmaktadır. Bu sebeple internet üzerinden edindiğiniz bilgilerin hepsini doğru kabul etmeniz, hatalı sonuçlara ulaşmanıza neden olacaktır.

Sonuç veren işlemler için, güvenilir yorum sayfalarından araştırma yaparak, gerçek medyum isimlerine ulaşabilirsiniz. Bu sayede kısa süre zarfında aklınızdaki sonuca güvenle ulaşabilirsiniz.

 

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here