Garantili Medyum Siteleri

0
1486
Garantili Medyum Siteleri

Garantili Medyum Siteleri

Garantili medyum siteleri aracılığı ile sonuç veren gerçek medyumlara ulaşmak mümkündür. Çünkü medyum siteleri birbirinden farklı pek çok kişinin tecrübelerini bir arada sunar. Bu tecrübeler yardımı ile hataya düşmeden, güvenilir isimler ile iş birliği yapabilirsiniz. Sonuç veren medyum rastgele seçilemeyeceği gibi, güvenilir bir sayfada araştırma yapmadan önünüze çıkmayacaktır.

Peki, hangileri güvenilir ve garantili medyum siteleri hangileri sahtedir? Bunu anlamanın en kolay ve hızlı yolu, sayfanın yaptığı paylaşımları incelemekten geçer. Sayfa makaleleri ve yazıları içinde medyum isimleri geçiriyor ve sizlere “tüm büyüler üzerinde uzman, kesin sonuç veren” gibi sıfatlar ile bu isimleri sunuyorsa bu sayfa güvenilir değildir. Reklam yapan sayfalar sizleri, reklam aldıkları medyumlar ile çalışmaya iter.

Garantili Medyum Siteleri ile Medyum Seçimi Yapmak

Güvenilir bir medyum sitesi bulduğunuzu var sayalım, bu site içinde işinize yarayacak olan yorumu nasıl bulacaksınız? Bunu yapabilmeniz için, içinde bulunduğunuz durumu son derece net bir biçimde tespit etmiş olmanız gerekir. Bu sayede size benzer sorunları yaşamış ve bu sorunlara çözüm bulmuş kişilerin yorumlarını daha kolay bir biçimde bulabilirsiniz. Bu yorumları bulduktan sonra çözüm aşamasında atılmış adımları inceleyin. Bu adımları aynen uygulamak yerine kendinize göre düzenleyin.

Garantili Medyum Siteleri ile Medyum Seçimi YapmakKişi ve kişilerin önerdikleri isimler ile direkt çalışmak yerine, isimler hakkında araştırma yapın. Yazılanların doğruluğunu diğer yorumlar aracılığı ile teyit edin. Bunları yaparken her medyumun her işlemi sonuç verecek biçimde yapamayacağını da unutmayın.

Yapılan Büyüler Ne Kadar Sürede Sonuç Verir?

En çok merak edilen konulardan biride, işlemlerin sonuç verme süreleridir. Bu süreler kişiden kişiye, yapılan işlemden işleme ve kullanılan metoda göre değişim gösterir. Sonuç verilecek tarih kesin olarak söylenemez ancak uzman kişiler tarafından tahminler ile yakın tarihler söylenebilir.

İşlem yaparken sizlere sonuç vereceği zamanı kesin olarak söyleyen kişilere kanmayınız. Bu kişiler sahte ve medyumluk ilmi hakkında bilgisi olmayan kişilerdir. Bu gibi kişiler ile iş birliği yapmayınız. Eğer iletişim halindeyseniz, derhal iletişimi kesiniz. Yorumlarda sahte isimler ile çalışmış kişilerin yorumlarına göz atarsanız, hangi sözler ile kandırıldıklarını öğrenebilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here