Garanti Tutan Büyüler

0
1342
Garanti Tutan Büyüler

Garanti Tutan Büyüler

İnsanlar yaptırdıkları işlemlerden kesin sonuç almak isterler. Söz konusu kesinlik olunca, medyumluk hakkında insanların akıllarına takılan ilk soru garanti tutan büyüler ve bu büyülerin isimleridir. Aslına bakarsanız yaşadığımız evrende kesinlikten bahsetmek pekte doğru değildir. Hele ki söz konusu manevi enerji aktarımını temel alan medyumluk ilmiyse.

Peki, nasıl oluyor da bazı medyum isimleri garanti tutun büyüler ve işlemleri yaptıklarını öne sürüyorlar? Söylenen tüm bu sözler yalan mı,  yoksa söylenen sözlerde bir gerçeklik payı var mı? Günümüzün gelişmiş ve kanıtlanmış dalı olan tıpta bile kesinlikten bahsetmek doğru değildir. Girilen bir ameliyattan %100 başarılı sonuç elde etmek ya da yattığınız yataktan kalkacağınızın garantisini vermek imkansızdır. Fakat büyü manevi enerjiden destek alması ve çeşitli yöntemler kullanarak tekrar denenebilmesi ile tüm bu imkansızlıklardan sıyrılır.

Garanti Tutan Büyüler Hangileridir?

Kişi, medyum ile iletişime geçtiğinde sorunundan bahsetmesi rica edilecektir. Sorun tüm ayrıntıları ve gerçekliği ile medyuma aktarılmalıdır. Bu sayede kişinin sorununa en kısa sürede çözüm olacak işlem seçilebilir. Bu noktada medyumun profesyonelliği ve işlemler hakkında sahip olduğu bilgi birikimi son derece önemlidir. Medyum aklında bir tahmin oluşturmayı başardığında kişiden ad, soy ad, doğum tarihi ve fotoğraf gibi bazı temel bilgileri ister. Bu bilgiler kişi ve çevresi üzerinde işlem olup olmadığını anlamanın en basit ve eski yoludur.

Garanti Tutan Büyüler HangileridirKişinin üzerinde herhangi bir işlem var ise mutlaka bozulmalıdır. Aksi durumda uygulanacak işlemden sonuç almak zorlaşacaktır. İnsanlar internette kesin sonuç veren büyüler hakkında araştırma yaparlar. Oysa kullanılacak olan yöntem parmak iziniz gibidir. Herkesin sorununa çözüm olacak işlem ve bu işlemin metodu farklıdır. Yani sorununuza çözüm olacak büyüyü herhangi bir sitede bulmanız mümkün değildir. Mutlaka uzman bir medyum ile iletişime geçmeniz gerekir.

İnternetteki Bilgiler ile İşlem Yapılır mı?

Medyumlar ile iletişime geçmeye çekinen ya da iletişim kurmayı istemeyen kişiler internet üzerindeki bilgileri kullanarak büyü yapmayı denerler. Oysa internetteki bilgiler ile sonuç veren büyüyü yapabilmek mümkün değildir. Bu tarz bir eylem mümkün olsaydı, herkes kendi çıkarlarını düşünerek büyü yapabilirdir.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here