Garanti Sonuç Veren Medyumlar

0
1594
Garanti Sonuç Veren Medyumlar

Garanti Sonuç Veren Medyumlar

Medyumluk ilmi çok çalışma ve sabır ister. Bir medyumun tek bir işlem üzerinde ustalaşması, hayatının 15-25 senesini tek bir işleme adaması anlamına gelir. Bu süreç içinde sürekli olarak tekrar yapılmalı ve her gün yeni bilgiler edinerek kendini geliştirmelidir. Garanti sonuç veren medyumlar, işte tam da bunu yapan kişilerdir.

Uyguladıkları işlemi defalarca kez tekrar ederek, hiçbir adımı atlamadan, eksiksiz ve doğru bir biçimde işlemi uygularlar. Durum böyle olunca işlem neredeyse %100 ihtimal ile sonuç verir. Büyü yaptırırken unutulmaması gerek bir nokta vardır, o da günümüzün gelişmiş ve kanıtlanmış dalı olan tıpta bile hastalıkların %100 tedavi edilemediğidir. Ancak insanlar en yüksek ihtimalle olumlu sonuca ulaşmak için, tecrübeli doktorlara başvururlar. Büyüde de durumlar böyledir, çözüme ulaşmak için garanti sonuç veren medyumlar ile iletişime geçmek gerekir.

Garanti Sonuç Veren Medyumlar Kimlerdir?

Sonuç veren medyumlar, doğuştan ruhani enerji aktarımı konusunda yetenekli ve bu yeteneklerinin farkına varır varmaz da, konu üzerinde eğitim alarak metafizik uzmanı olmuş kişilerdir. Yani insanların medyumlar ile karıştırdığı ancak yakından uzaktan ilgisi olmayan üfürükçü hocalar gibi boş insanlar değillerdir. Metafizik konusunda uzmanlaştıktan sonra, dünyanın farklı bölgelerindeki kütüphaneler ve üstatlar ziyaret edilerek işlemler hakkında bilgi edinirler. Bu bilgiler her yerde bulunacak türden değildir. Gizli ilimler arasında yer alan medyumluk ile ilgili pek çok bilgi, üstatlar tarafından sır olarak saklanmaktadır.

Garanti Sonuç Veren Medyumlar KimlerdirGünümüzde yapılan en yaygın hataysa internet üzerinde bulunan yarım yamalak ve doğruluğu kanıtlanmamış bilgiler ile işlem yapmayı denemektir. Yaptığınızı sandığınız bu ritüeller sizleri hiçbir sonuca ulaştırmaz. Çünkü bu bilgilerin neredeyse tamamı uydurma ve kulaktan dolma bilgilerdir. Gerçek bir medyum ile iletişime geçtiğinizde, işlemi neden tek başınıza yapamayacağınızı daha iyi anlayacaksınız.

İşlem Nasıl Yapılır?

İşlem sırasında kullanılacak olan malzemelerin temini oldukça zordur. Bazı malzemeler doğa da o kadar nadir bulunur ki, bu malzemeleri uzman medyumlar kendi aralarında dolaştırarak işlem yaparlar. Günümüzde birçok bitkinin ve hayvanın neslinin tükenmesiyle, bir takım büyülerde tarihe gömülmüştür. Büyü yapımı sırasında gerekli olan malzemeler kesindir. Bir malzemenin yerine başka bir şey kullanılamaz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here