Garanti Büyü Çeşitleri

0
1432
Garanti Büyü Çeşitleri

Garanti Büyü Çeşitleri

Köklü bir tarihe sahip olan büyü kavramı insanlığın var oluşundan günümüze kalmış bir mirastır. Kendini medyumluk ilmine adamış ve metafizik konusunda uzmanlaşmış kişiler tarafından uygulanan büyü, akıl almaz sonuçlar yaratabilir. Garanti büyü çeşitleri temelde büyü üç ana dala ayrılır. Bunlar; kırmızı, kara ve ak büyü olarak adlandırılır. Kimi kaynaklar kara ve ak büyü kategorisinde ortak olarak yer alan büyüleri “gri büyüler” olarak da adlandırmaktadır.

Çeşitli ritüeller ve ruhani enerjinin yardımıyla uygulanan işlemler, amaca yönelik sonuç verirler. Büyü kavramında kesinliklere yer vermek doğru değildir. Ancak uzman medyumlar sürekli olarak tekrarladıkları ve yüksek oranda olumlu dönüş aldıkları işlemleri “garanti büyü çeşitleri” olarak adlandırmaktadır.

Garanti Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Büyü çeşitlerinden ayrıntılı olarak bahsetmemiz gerekirse; kara büyüler kişilerin kötülüğü hedeflenerek uygulanan işlemlerdir. Amaç kişinin işlerini batırmak, sağlığını yitirmesini sağlamak, çevresine dolaylı yoldan zarar vermek ve hayatını cehenneme çevirmek olabilir. Kara büyüden kurtulmak mümkündür ancak konu ile yakından ilgilenecek bir uzmana danışmak şarttır. Üfürükçü hoca ve falcıların sizleri kara büyüden kurtarabilmesi mümkün değildir. Ak büyüler ise kişi ve çevresinin huzuru için yapılır. Temel amaç mutluluk, sağlık ve sükunettir. İşlem tam anlamıyla kişinin istek ve arzularına cevap verir.

Garanti Büyü Çeşitleri Nelerdirİnsanların en çok korktuğu işlemler ise kırmızı büyü olarak adlandırılır. Hakkında pek az bilginin ortaya çıktığı kırmızı büyüler uzman ve diğer boyutlar ile iletişime geçen medyumlar tarafından uygulanır. Kimi zaman pek çok medyumun sahip olduğu manevi enerjiyi birleştirerek ortaya çıkardığı kırmızı büyüler dünyayı etkileyecek güce sahiptir. 13. Yüzyılda yapılan kırmızı büyü sonucunda Avrupa’nın üçte biri yaşamını yitirmiştir. İşlemin etkilerinden kurtulmak son derece zordur ve çoğu zaman musallat edilen varlıklar nesilden nesile miras bırakılır.

Büyü Bozma İşlemleri

Yapılan işlem her ne olursa olsun, uzman bir medyum ile iletişime geçildiğinde etkilerinden kurtulmak mümkündür. Ancak papaz büyüsü ile güçlendirilmiş işlemlerden kurtulmak son derece zordur. Bu metot öylesine güçlüdür ki zaman içinde geri dönülmez bir hal alır. Bu sebeple üzerinizde ya da çevrenizde büyü etkisi altında kaldığını düşündüğünüz birisi varsa doğruca uzman bir isimle iletişime geçin.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here