En Garantili Medyum ve Hocalar

0
1724
En Garantili Medyum ve Hocalar

En Garantili Medyum ve Hocalar

Medyumluk, oldukça eski bir tarihe dayanmaktadır. İnsanlığın var oluşundan bu yana büyü ve vefkler, medyumlar tarafından uygulanmaktadır. Eski çağlarda kara ve kırmızı büyüler yayın olarak kullanılmaktaydı. Bu kötü niyetli büyüler bir topluluğu yok etmek için yeterli güce sahipti. Kötü niyetli medyumlar tarafından yapılan işlemlerle, tarihte birçok kabilede yok olmuştur. Orta Çağ’a gelindiğinde en garantili medyum ve hocalar yakalandıklarında ölüm cezasına çarptırılıyordu.

Birçok medyumun hayatına son verilmesiyle beraber, en garantili medyum ve hocalar kendilerini saklamaya ve bu ilmi gizli tutmaya başladılar. Böylelikle medyumluk ilmi sır olarak saklanarak, gizli ilimler arasındaki yerini aldı. Kötü amaçla yapılan büyü, İslam ve diğer tüm dinlerde yasaklanmıştır. Kur-an’da kara büyünün yapımı ve öğretilmesinin kesinlikle yasak olduğu açık bir biçimde belirtilmiştir.

En Garantili Medyum ve Hocalar Hakkında

Kara büyü ve kırmızı büyüler tek bir amaç için öğrenilebilir. Bu da büyüden nasıl korunacağınızı öğrenebilmek amacıyla araştırma yapmaktır. Büyü bozma işlemini gerçekleştirebilmek için, kullanılan işlemin ne olduğunu tam anlamıyla bilmek gerekir. Büyü yapımı sırasında uygulanan adımları tersi yapılarak büyü bozma işlemi gerçekleştirilir. Kara ve kırmızı büyüleri bozmak oldukça güçtür, kara büyü bozma işlemini yalnızca en garantili medyum ve hocalar gerçekleştirebilmektedir. Kişinin üzerindeki işlemi üfürükçüler ve dualar bozamaz. Bu gibi durumlarda mutlaka ama mutlaka uzman bir medyum ile iletişime geçilmeli, sorun açık ve net bir şekilde tüm detayları ile aktarılmalıdır.

En Garantili Medyum ve Hocalar HakkındaBüyü bulunduğunuz noktadan dünyanın öbür ucundaki bir kişiye dahi uygulanabilir. Uzaklık büyünün gücünü hiçbir şekilde etkilemez. Bu sebeple yapılan işlemin kimin tarafından uygulandığını anlamak pek mümkün değildir. Özellikle şeytani varlıklardan yardım alınarak yapılan büyülerin bozulması ve anlaşılması çok güçtür. Bu gibi bir durum fark edildiğinde uzman medyum ya da hoca ile iletişime geçerek olayın gerçekliği öğrenilmeli, eğer herhangi bir büyü yapılmışsa hemen büyü bozma işlemi uygulanmalıdır. Kör kuyuya atma metoduyla yapılan sabun büyüsü gibi kara büyülerin dönüşü oldukça zaman alır ve zordur. Kara büyüler bir insanın hayatını kararması, maddi kazancının kaybolması, çevresini kaybetmesi, akıl ve beden sağlığını kaybetmesi hatta ve hatta hayatının son bulması için yapılabilir. Büyünün dinen yasak olmasının sebebi de, kişinin hayatıyla oynanmasıdır.

İyi Niyetli Medyum ve Hocalar

XIII. yüzyılda Roma’da bir kilise medyumları “dinsizler” olarak adlandırarak yakalama çalışması başlattı. Dinsizleri “şeytanın uşakları” olarak da nitelendiriyorlardı. Bu dönemde kötü niyetli kişilerin yapmış olduğu kara büyüler bir yüzyıl boyunca süren ve “kara ölüm” olarak adlandırılan salgını ortaya çıkardılar. Bu büyü birden fazla kötü niyetli kişinin birleşmesiyle yapılmıştı. Oldukça kuvvetli bir işlemdi ve bir yüzyıl boyunca Avrupa’da yaşayan insanların üçte birini yok etti. Bu gibi olaylar yüzünden iyi niyetli medyumlar kendilerini saklamak durumunda kaldılar. Oysa bu kişilerin amacı insanları mutluluk ve huzura ulaştırmaktı.

Günümüzden pek az medyum kötü niyetli büyü yapmayı kabul etmektedir. Günümüzde beyaz ya da ak büyü olarak isimlendirilen iyi amaçlı işlemler uygulanmaktadır. En sık tercih edilen işlemlerse; evlilik büyüsü, aşk büyüsü, bereket büyüsü, şifa büyüsü, bağlama büyüsü, şirinlik büyüsü gibi kişiyi huzur ve mutluluğa kavuşturacak çalışmalardır. Bu işlemler halk arasında sıklıkla tercih edilerek uzman medyumlara yaptırılmaktadır.

Garantili Medyumlar

Garantili medyum arayışında günümüzün en büyük sorunuysa, pek çok sahte ismin kendini medyum olarak tanıtmasıdır. Bu kişiler sıkıntı içindeki insanların durumlarından faydalanarak kendilerine çıkar sağlamaktadır. Bunu yaparken insanların paralarını ve büyük ölçüde de vakitlerini çalmaktadır. Bununla da yetinmeyip umutlarını kırmaktadır. Umutları kırılan kişilerin yapmış oldukları en büyük hataysa bilgi sahibi olmadan işlem yapmayı denemeleridir. Bu noktada şöyle sıkıntılar yaşamanız muhtemeldir.

Gerçek MedyumlarÖncelikle şunu söyleyebiliriz ki yaptığınızı sandığınız işlem en iyi ihtimalle hiçbir sonuç vermeyecektir. Çünkü yayınlanan büyü kitapları ve internet yazılarındaki ritüel adımlarının büyük bir çoğunluğunu, kara büyü yapımında kullanılan musallat ve davet büyüleri oluşturmaktadır. Bilinçsizce okuduğunuz kelimelerle başınıza çok büyük dertler alabilirsiniz. Daha sonrasında içinde bulunduğunuz durumdan kurtulmak için uzun bir zaman harcamanız gerekecektir. Bunu yaparken yine uzman medyumdan yardım almak durumunda kalacaksınız.

İşlem Kime Yaptırılır?

Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için yazdığımız bu kısmı dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz. Sorununuzu hiçbir şekilde çözemediğiniz durumlarda büyüye başvurabilirsiniz. İşlem yaptıracağınız kişiyi medyum isimleri arasında rastgele seçemezsiniz. Öncelikle güvenilir bir yorum sayfası bularak, medyumlar hakkında yazılmış yazıları ve bu isimlerin sonuç veren işlemleri hakkında detaylı bilgi toplamanız gerekir. Sizi sorununuzdan kurtaracak olan medyumun iletişim bilgileri ile kendisine ulaşabilirsiniz.

Sahtekar medyumlar sizin hedefinize ulaşmak istediğinizi çok ama çok iyi bilir. Bunu bildikleri için sizlere en kısa sürede sonuç veren işlemi yapabileceklerini söylerler. Bu süre bir gün ya da birkaç saat olabilir. Bu durumda şunu aklınızdan çıkarmamanız gerekir. Büyü tarihinde aynı gün sonuç veren bir işlem, üstatlar tarafından bile yapılamamıştır. Bunun sebebiyse şudur; büyü doğa üzerinde bulunan manevi enerji ile yapılır. Bu enerjini yerini bulabilmesi ve bu yerde sonuç verecek şekilde dolaşımını sağlayabilmesi için zamana ihtiyaç duyulur. Bu sırada yapılan ritüellerde günler sürebilir. Tüm bu işlemler tamamlandıktan sonra işlem sonuç vermeye başlar. Bu süreç yapılan büyünün türüne göre değişiklik gösterebilir.

Medyumun Yaptığı Büyü Belirtileri Nelerdir?

Medyumun Yaptığı Büyü Belirtileri NelerdirBüyü yapılan kişi, üzerinde işlem olduğunun farkına varamaz. Genellikle büyünün etkileri çevre tarafından fark edilir. Büyü belirtileri hakkında ortak bir bilgi verilmesi mümkün değildir. Her işlemin yapım amacı farklıdır ve buna bağlı olarak tüm büyülerinde belirtileri farklılık gösterir. Büyü yapılıp yapılmadığını kesin olarak anlamanın yolu uzman kişi ile iletişime geçmektir. Üzerinizde aşık etme büyüsü olduğunu düşünüyorsanız, internette aşık etme büyüsü belirtileri adıyla paylaşılan yazılara göz atabilirsiniz. Üzerinizde hangi işlem olduğunu düşünüyorsanız bunula ilgili detaylı bilgiyi yine internet üzerindeki güvenilir platformlardan bulabilirsiniz.

Ancak sizinle şu belirtileri paylaşabiliriz. Bu belirtiler hemen hemen tüm büyülerin başlangıç aşamasında kişi üzerinde kendini gösterdiği belirtilerdir.

  • Kendinde sürekli olarak bir farklılık hissetme, geceleri rahat bir şekilde uykuya kalamama ve sabahları aşırı yorgun biçimde uyanma,
  • Konuşma ve iletişim bozuklukları,
  • Aşırı hassasiyet.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, üzerinizde olduğunu düşündüğünüz işlem ile ilgili internet üzerinde detaylı bilgi bulabilir ya da yorumlar kısmını okuyarak işlemin belirtilerini öğrenebilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here