Bakır Büyüsü Yapan Medyum Yorumları

0
1357
Bakır Büyüsü Yapan Medyum Yorumları

Bakır Büyüsü Yapan Medyum Yorumları

Bakır büyüsü yapan medyum yorumları okuyarak, işlem ve işlemin adımları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Tarihin tozlu sayfalarından günümüze ulaşmayı başarmış ve uzman medyumlar tarafından uygulandığında kesin sonuçlar veren bakır büyüsü, köklü ve güçlü bir işlemdir. Bağlama büyüsünün bir metodu olan bakır büyüsü kısa sürede insanları birbirlerine bağlaması ile ünlüdür.

Büyünün etkileri oldukça keskindir ancak dışarıdan bakıldığında bunun bir büyü etkisi olduğunu anlamak neredeyse imkansızdır. Kişinin üzerinde büyü olduğundan emin olmak için mutlaka uzman bir medyum ile iletişime geçilmelidir. Papaz büyüsü metodu ile güçlendirilmiş, bakır büyüsünü bozmak epey zaman alabilir.

Bakır Büyüsü Yapan Medyum Yorumları ve Etkileri

İşlem yapıldıktan kısa süre sonra ilk etkilerini göstermeye başlar. Kişi devamlı olarak bağlandığı kişinin yanında olmak, onunla zaman geçirmek ister. Fakat işlemin ilk etkisi, işlem yapılan kişinin zihnindedir. Devamlı olarak bağlandığı  ve sevdiği kişiyi düşünür, yanında olmak ve onunla vakit geçirmek ister. Çok geçmeden düşüncelerini icraate geçirir. Yapılan bu hareketler dışarıdan bakıldığında aşk, sevgi ya da dostluk olarak görülür.

Bakır Büyüsü Yapan Medyum Yorumları ve EtkileriKişi bir süre sonra bağlılığını dile getirmek ister ve bir müddet sonra “sana çok bağlıyım” gibi sözler ile hislerini sözlü olarak da dışa vurur. Önceleri Mısır ve Azerbaycan bölgelerinde sıklıkla tercih edilen işlem daha sonra tüm dünyaya yayılarak en sık tercih edilen işlemlerden biri haline gelmiştir. İsmini işlemin ritüeli sırasında kullanılan malzemelerden almıştır.

Bağlama İçin Bakır Büyüsü Nasıl Yapılır?

İşlem için gerekli olan bakır levhaların üzerine işlem yapılacak kişilerin isimleri ve arkalarına da doğum tarihleri kazınır. Ne tür bir bağlılık yaşanacağına önceden karar verilmelidir. İşlemin bir sonraki adımında levhalar çeşitli noktalara konur ve kişilerin Süryani dilinde isimleri okunur. İşlem 41 defa tekrarlanır ve levhalar kaynar suyun içine atılarak bekletilir.

Kullanılan metoda bağlı olarak kişilerin çeşitli eşyaları ya da biyolojik örneklerine ihtiyaç duyulabilir. (saç teli, tırnak, adet kanı…) İşlemin sonuç verme süresi için kesin bir zaman dilimi vermek mümkün değildir ancak sıklıkla 15-23 gün arasında sonuç vermektedir.

 

 

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here