Ayırma Büyüsü Yapan Medyum Yorumları

0
1384
Ayırma Büyüsü Yapan Medyum Yorumları

Ayırma Büyüsü Yapan Medyum Yorumları

Kimi zaman insanlara katkı sağlayan kimi zaman da insanların korkulu rüyası olan büyüler, tarih boyunca uzman medyumlar tarafından uygulanmıştır. Ayırma büyüsü ak ve kara büyüler içerisinde aynı anda yer alır. İşlem iyi amaçlar için yapıldığında ak, kötü amaçlar için yapıldığında kara büyü olarak adlandırılır. İşlemi sonuç verecek biçimde uygulayan kişileri, ayırma büyüsü yapan medyum yorumları aratmasıyla bulabilirsiniz.

Ayırma büyüsünün bir diğer ismi ise soğutma büyüsüdür. İşlemi bu adı ile yorumlarda görmeniz muhtemeldir. İşlemin temelinde manevi enerji vardır. Negatif enerji ile zincirleme bir bağ oluşturulur ve ardından çeşitli ritüeller ile desteklenir. Yapılan bu işlemler sayesinde, kişilerin birbirlerine karşı duydukları negatif enerji ortaya çıkar. Kısa süre içerisinde aralarında hiçbir olumlu duygu kalmaz ve kişiler birbirilerinden soğuyarak ilişkilerini sonlandırır.

Ayırma Büyüsü Yapan Medyum Yorumları ve Soğutma Büyüsü

Ayırma büyüsünün sonucunda kişiler medeni bir biçimde ilişkilerine son verebilirler. Bahsedilen ayırma, kavga ve gürültü ile gerçekleşmek zorunda değildir. Ayrılma nedeni kişilerin günlük hayatlarındaki yaşam tarzına bağlı olarak değişiklik gösterir. Sürekli kavga içinde büyümüş kişiler tartışarak ilişkilerine son verebilirler, medeniyet içinde büyümüş kişiler ise konuşarak ilişkilerine son verebilirler.

Ayırma Büyüsü Yapan Medyum Yorumları ve Soğutma BüyüsüBüyünün etkisi ile kişiler artık birbirlerini görmek ve konuşmak istemeyecektir. Birbirlerine karşı olan tahammülleri azalacak ve ilişki sonlanacaktır. İşlemin yapılabilmesi için kişilerin temel bilgilerinin bilinmesi yeterlidir. Bu bilgilerden bazıları; kişilerin doğum yılları, adları ve soy adlarıdır. Kullanılacak olan metoda bağlı olarak istenilen bilgilerde artış görülebilir. Ayırma büyüsü için onlarca farklı metot geliştirilmiştir. Bu sebeple ayırma büyüsü nasıl yapılır? Sorusunu tek bir cevap ile yanıtlamak mümkün olmayacaktır.

Soğutma Büyüsü Kaç Günde Sonuç Verir?

Kullanılan metoda bağlı olarak işlemin sonuç verme süresinde değişim gözlenir. İşlemin yapılışı sırasında işlem yaptıran kişinin medyuma olan güveni, işlem yapılan kişilerin ruh halleri gibi etkenler de sonuç verme süresini olumlu ya da olumsuz olarak etkileyebilir.

Sizlere işlemin sonuç verme süresi ile ilgili net olarak söyleyebileceğimiz tek bilgi ise işlemin bir, iki gün gibi kısa bir zaman dilimi içinde sonuç veremeyeceğidir. Bu gibi bir durum söz konusu değildir. Yönlendirilen manevi yani ruhani enerjinin oturması zaman alır.

 

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here